Nielegalnych imigrantów z Afganistanu i przemyślan, którzy mają być zamieszani w proceder organizowania przekroczenia granicy wbrew przepisom, ujęli funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
Strażnicy graniczni z placówki w Hermanowicach skontrolowali oczekujący w pobliżu granicy samochód marki Volkswagen Transporter. Wewnątrz znajdował się kierowca. Jednocześnie około 4 km od granicy państwa zatrzymali audi. Jechało nim dwóch mężczyzn. Szybko ustalono, że kierowcy przyjechali po odbiór grupy nielegalnych imigrantów, która[paywall] w tym czasie pieszo przekroczyła granicę państwa. Trzej mężczyźni, mieszkańcy Przemyśla (23, 38 i 55 lat), zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty dotyczący organizowania nielegalnego przekroczenia granicy państwowej i decyzją sądu zostali osadzeni na trzy miesiące w areszcie. W okolicy Młodowic strażnicy ujęli 7 nielegalnych imigrantów, obywateli Afganistanu. Nie posiadali pieniędzy ani dokumentów. Wyjaśnili, że za przerzut do Polski zapłacili po 3 tysiące euro każdy. Granicę ukraińsko-polską przekroczyli, idąc pieszo. Po polskiej stronie mieli czekać na nich Polacy i pojazdami odwieźć na zachód Europy.
Zgodnie z umową o readmisji imigranci zostali przekazani z powrotem na Ukrainę.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.teraz o tym piszecie....zycie ma spóżniony zapłon, oni pierdzą w pasiaki dobre 3 tygodnie , ponoć jeden z nich to z pikulic jakiś biznesmen ......czarnych im zachciało a do rudy do węgla do rozładunku zarabiać na chleb...........
teraz o tym piszecie....zycie ma spóżniony zapłon, oni pierdzą w pasiaki dobre 3 tygodnie , ponoć jeden z nich to z pikulic jakiś biznesmen ......czarnych im zachciało a do rudy do węgla do rozładunku zarabiać na chleb...........