Przemyślanin Krzysztof Iwaneczko wystąpi w najbliższy piątek (8 czerwca) w koncercie „Debiuty”, podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Krzysztof zaprezentuje swój najnowszy singiel pt. "Tonę".
Koncert rozpocznie się dopiero kilka minut przed północą. Wszystko dlatego, że w tym roku opolski amfiteatr zamieni się w strefę kibica. Festiwal rozpocznie o 20.00 koncert „Przebój na Mundial”. Widzowie[paywall] usłyszą dawne, polskie przeboje towarzyszące światowym rozgrywkom piłkarskim z udziałem polskich drużyn, a w konkursie zostanie wybrana piosenka na tegoroczny mundial.
Po raz pierwszy w historii festiwalu, w trakcie koncertu rozpocznie się transmisja meczu towarzyskiego reprezentacji Polski, która zmierzy się z drużyną Chile.
W „Debiutach” wystąpią wykonawcy wybrani przez Radę Artystyczną i Narodowe Centrum Polskiej Piosenki. Powalczą oni o nagrodę im. Anny Jantar (ufundowaną przez miasto Opole i przyznaną przez jury) oraz nagrodę TVP SA (przyznaną przez widzów w głosowaniu SMS).
Koncert poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, a jego gościem specjalnym będzie Andrzej „Piasek” Piaseczny.
Krzysztof Iwaneczko pochodzi z Przemyśla i jest absolwentem tutejszej szkoły muzycznej. W 2016 r. wygrał 6. edycję show „The Voice of Poland”. Wcześniej zdobył Grand Prix XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Wygraj Sukces” (2011 r.) i zwyciężył w „School&Jazz Festival” w 2012 r.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze