Reklama

Przemyślanin Krzysztof Iwaneczko zaśpiewa w Opolu

05/06/2018 18:30

Przemyślanin Krzysztof Iwaneczko wystąpi w najbliższy piątek (8 czerwca) w koncercie „Debiuty”, podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Krzysztof zaprezentuje swój najnowszy singiel pt. "Tonę".

Koncert rozpocznie się dopiero kilka minut przed północą. Wszystko dlatego, że w tym roku opolski amfiteatr zamieni się w strefę kibica. Festiwal rozpocznie o 20.00 koncert „Przebój na Mundial”. Widzowie[paywall] usłyszą dawne, polskie przeboje towarzyszące światowym rozgrywkom piłkarskim z udziałem polskich drużyn, a w konkursie zostanie wybrana piosenka na tegoroczny mundial.

Po raz pierwszy w historii festiwalu, w trakcie koncertu rozpocznie się transmisja meczu towarzyskiego reprezentacji Polski, która zmierzy się z drużyną Chile.

Reklama

W „Debiutach” wystąpią wykonawcy wybrani przez Radę Artystyczną i Narodowe Centrum Polskiej Piosenki. Powalczą oni o nagrodę im. Anny Jantar (ufundowaną przez miasto Opole i przyznaną przez jury) oraz nagrodę TVP SA (przyznaną przez widzów w głosowaniu SMS).

Koncert poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, a jego gościem specjalnym będzie Andrzej „Piasek” Piaseczny.

Krzysztof Iwaneczko pochodzi z Przemyśla i jest absolwentem tutejszej szkoły muzycznej. W 2016 r. wygrał 6. edycję show „The Voice of Poland”. Wcześniej zdobył Grand Prix XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Wygraj Sukces” (2011 r.) i zwyciężył w „School&Jazz Festival” w 2012 r.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama