Reklama

Przemyślanin skorzystał ze znalezionej karty bankomatowej

06/10/2018 09:30

Do 5 lat pozbawiania wolności grozi 32-letniemu mieszkańcowi Przemyśla, który skorzystał ze znalezionej karty bankomatowej.

Pod koniec sierpnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zgłosiła się 36-letnia mieszkanka gminy Chłopice, która poinformowała, że zgubiła portfel wraz kartą bankomatową. Nim zorientowała się, że utraciła kartę i dokonała jej zablokowania, okazało się, że ktoś z niej już skorzystał i wypłacił z bankomatu kilkaset złotych. W wyniku prowadzonych działań operacyjnych, funkcjonariusze ustalili, że karta bankomatowa była używana przez  32-latka z Przemyśla. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Za kradzież z włamaniem na konto bankowe stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama