Reklama

Przemyślanka kradła rzeczy przeznaczone dla uchodźców. SOK ujął ją na gorącym uczynku [ZDJECIA]

Wstępna wycena strat przekracza 10 tysięcy złotych.

Wczoraj, 20 listopada br., tuż przed godziną 9, funkcjonariuszom przemyskiego SOK-u zgłoszono, że na nagraniu z fotopułapki widać osobę okradającą jeden z pawilonów handlowych na peronie nr 3.

Sokiści błyskawicznie byli na miejscu i zastali tam kobietę, która gromadziła środki higieniczne oraz artykuły spożywcze przeznaczone dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

– W czasie ujęcia kobieta posiadała przy sobie plecak oraz dwie reklamówki wypełnione po brzegi ww. artykułami. Jak wynika z ustaleń nie była to pierwsza kradzież z pawilonu handlowego, której dokonała ta sama osoba, dokonując straty na chwile obecną przekraczające 10 tys. zł – informuje rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu, inspektor SOK Witold Flader.

– Ujęta kobieta to 45-letnia mieszkanka Przemyśla. Wraz z zabezpieczonymi dowodami rzeczowymi została przekazana do dyspozycji funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, gdzie prowadzone są dalsze czynności w sprawie –uzupełnia W. Flader.

Reklama

Za kradzież z włamaniem grozi jej od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności. Rozstrzygnie to sąd.

autorka: Aleksandra Nowotyńska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości