To kolejna w ciągu 14 lat nagroda dla przemyskiego stomatologa w tym prestiżowym przedsięwzięciu, którego jednym z głównych organizatorów jest Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. W kategorii „lekarz- stomatolog” zajęła 2. miejsce.
Drugie miejsce na Podkarpaciu wśród lekarzy stomatologów to bardzo zobowiązujące wyróżnienie.
– W tym konkursie wystartowałam po raz pierwszy. To znaczy, po raz pierwszy zgłosili mnie do niego moi pacjenci. Widać przemyscy stomatolodzy mają dobrą renomę, nie jestem bowiem pierwszą osobą o tej specjalizacji, która zajęła tak eksponowaną lokatę w tym plebiscycie.
Ma to dla pani jakieś znaczenie?
– Oczywiście. To dowód, że moja praca jest doceniana przez pacjentów. Tak naprawdę to nie miałam pojęcia, że ktoś mnie nominował do tego konkursu. Dowiedziałam się, kiedy otrzymałam zaproszenie na galę. Kiedy przeczytałam, że zajęłam drugie miejsce, byłam ogromnie zaskoczona. To dla mnie motywacja do dalszej pracy i jeszcze większego wysiłku. To także zobowiązanie do zdobywania jeszcze większych umiejętności. Pracuję w tym zawodzie już jedenaście lat.
Czym pani tak urzeka pacjentów?
– Od samego początku mojej pracy współpracuję z moją asystentką Violettą Miką. Staramy się tworzyć przyjazną atmosferę już od przekroczenia progu gabinetu. Zawsze próbujemy rozładować napięcie, które wiąże się z wizytą u stomatologa. Podchodzimy do pacjentów z uśmiechem. Kiedy zaczynam pracę, tłumaczę pacjentom, co będziemy robić, jak będzie wyglądało leczenie. W jego trakcie tłumaczę im też, co mogą odczuwać. Potem niejednokrotnie słyszę, że wizyta u nas sprawia pacjentom przyjemność. To dla nas największa nagroda.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pani Doktor, WIELKIE GRATULACJE! Tak trzymać, już się nie mogę doczekać kolejnej wizyt! Pozdrawiam :)
Powodzenia Pani Małgosiu, gratuluję, jesteśmy z mężem i dziećmi bardzo zadowoleni, że została Pani doceniona. Mimo, że chodzimy raczej na Kase Chorych ( brak finansów) to i tak jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jakie otrzymujemy od Pani oraz Pani osobistej asystentki. Powodzenia w dalszej pracy.
Bzdury, ta kobieta wyrzuca ludzi z gabinetu jeżeli nie chce się nimi zajmować . Na dodatek jest pyskata. A nagrodę od Urzędu dostała z poparcia partyjnego partii wtedy rządzącej. mnóstwo negatywnych wpisów na ich temat na forach.Gratulacje za te osiągnięcia pani Doktor!!! Doktor ?????
Ta blondyna to konferencja, kabel, donosi na wszystkich, na Państwa Cieckow pierwsza odnosiła i rozniosła plotki. Ona ta Violleta Mikka paplala że Państwa Ciecko zamkneli, mówiła jej ta jakaś bratowa czy szwagierka
Od kilku dni Denta Smail jest zamknięta z powodu kontaktu Kenski i Mikki z pacjentem który miał covid 19. Uprasza się wszystkie osoby które w ostatnim czasie korzystały z usług tej partaczki, z sanepidem w celu poddania się testowi na obecność covid 19.
Pani Doktor, WIELKIE GRATULACJE! Tak trzymać, już się nie mogę doczekać kolejnej wizyt! Pozdrawiam :)
GRATULACJE Pani doktor!
Powodzenia Pani Małgosiu, gratuluję, jesteśmy z mężem i dziećmi bardzo zadowoleni, że została Pani doceniona. Mimo, że chodzimy raczej na Kase Chorych ( brak finansów) to i tak jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jakie otrzymujemy od Pani oraz Pani osobistej asystentki. Powodzenia w dalszej pracy.