Reklama

Przemyślanka Małgorzata Kęnska jako jedyna z regionu uhonorowana w Plebiscycie „Eskulap 2014

To kolejna w ciągu 14 lat nagroda dla przemyskiego stomatologa w tym prestiżowym przedsięwzięciu, którego jednym z głównych organizatorów jest Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. W kategorii „lekarz- stomatolog” zajęła 2. miejsce.

Drugie miejsce na Podkarpaciu wśród lekarzy stomatologów to bardzo zobowiązujące wyróżnienie.

– W tym konkursie wystartowałam po raz pierwszy. To znaczy, po raz pierwszy zgłosili mnie do niego moi pacjenci. Widać przemyscy stomatolodzy mają dobrą renomę, nie jestem bowiem pierwszą osobą o tej specjalizacji, która zajęła tak eksponowaną lokatę w tym plebiscycie.

Ma to dla pani jakieś znaczenie?

– Oczywiście. To dowód, że moja praca jest doceniana przez pacjentów. Tak naprawdę to nie miałam pojęcia, że ktoś mnie nominował do tego konkursu. Dowiedziałam się, kiedy otrzymałam zaproszenie na galę. Kiedy przeczytałam, że zajęłam drugie miejsce, byłam ogromnie zaskoczona. To dla mnie motywacja do dalszej pracy i jeszcze większego wysiłku. To także zobowiązanie do zdobywania jeszcze większych umiejętności. Pracuję w tym zawodzie już jedenaście lat.

Reklama

Czym pani tak urzeka pacjentów?

– Od samego początku mojej pracy współpracuję z moją asystentką Violettą Miką. Staramy się tworzyć przyjazną atmosferę już od przekroczenia progu gabinetu. Zawsze próbujemy rozładować napięcie, które wiąże się z wizytą u stomatologa. Podchodzimy do pacjentów z uśmiechem. Kiedy zaczynam pracę, tłumaczę pacjentom, co będziemy robić, jak będzie wyglądało leczenie. W jego trakcie tłumaczę im też, co mogą odczuwać. Potem niejednokrotnie słyszę, że wizyta u nas sprawia pacjentom przyjemność. To dla nas największa nagroda.

XIV edycja plebiscytu „Eskulap 2014”

Ideą plebiscytu jest promowanie jak największego grona lekarzy z województwa podkarpackiego poprzez wybór lekarza rodzinnego, lekarza specjalisty oraz lekarza stomatologa, praktykujących na terenie województwa, którzy cieszą się największym autorytetem wśród pacjentów. Tegoroczny plebiscyt był już 14. z rzędu. Zwycięzców wybrali sami pacjenci. Uroczysta gala z tej okazji odbyła się w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Gratulacje zwycięzcom w imieniu zarządu województwa złożył zastępca marszałka Stanisław Kruczek. Większość nagród w tegorocznej edycji zgarnęli lekarze z Rzeszowa. Byli wśród nich także specjaliści ze Stalowej Woli czy Jasła. 1. miejsce w kategorii „Placówka Medyczna 2014 Województwa Podkarpackiego” – przyznane przez kapitułę plebiscytu – zajął Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mariusz - niezalogowany 2015-03-02 12:20:26

    Pani Doktor, WIELKIE GRATULACJE! Tak trzymać, już się nie mogę doczekać  kolejnej wizyt! Pozdrawiam :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marzena - niezalogowany 2015-03-05 10:49:35

    GRATULACJE  Pani doktor! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jolanta - niezalogowany 2015-03-05 17:45:49

    Powodzenia Pani Małgosiu, gratuluję, jesteśmy z mężem i dziećmi bardzo zadowoleni, że została Pani doceniona. Mimo, że chodzimy raczej na Kase Chorych ( brak finansów) to i tak jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jakie otrzymujemy od Pani oraz Pani osobistej asystentki. Powodzenia w dalszej pracy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości