Reklama

Przemytniczki wpadły na stacji Przemyśl Główny

Po raz kolejny sprawdziła się teza, że współpraca popłaca. Dzięki kooperacji przemyskich funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei z Grupy Operacyjno-Interwencyjnej i funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej dwie przemytniczki papierosów zostały zatrzymane.

Podczas działań prowadzonych przez GOI SOK i SG na terenie przemyskiego dworca uwagę przedstawicieli obu służb zwróciły dwie kobiety w wieku 31 i 38 lat, które posiadały przy sobie podejrzane torby podróżne oraz plecaki.

Jak się okazało, w bagażach podróżnych znajdowało się 265 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej, łącznej wartości 5500 zł.

Dalszą sprawą kontrabandy zajmują się funkcjonariusze SG z Medyki.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości