Reklama

Przerwana passa Pogoni-Sokoła Lubaczów


Ostatni raz lubaczowianie przegrali mecz w tej rundzie 16 sierpnia br., ulegając 3:2 w Rącznej rezerwom ekstraklasowej Cracovii. W sześciu kolejnych pojedynkach albo wygrywali, albo remisowali. Passa przerwana została w Dębicy, choć prawdę powiedziawszy Pogoń-Sokół wcale z Wisłoką przegrać nie musiała.


Zdecydowała dość kontrowersyjna decyzja arbitra z Żor, który dał gospodarzom rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym jednego z lubaczowian. Problem w tym, że „taką” rękę jeden sędzia zagwiżdże, inny nie. Ten, niestety, gwizdnął. Ale żeby wszystko nie było na niego, przyznać trzeba, że ekipa Andrzeja Paszkiewicza na Parkowej 1 w Dębicy zagrała zbyt minimalistycznie, zbyt asekuracyjnie.

 

Wisłoka Dębica – Pogoń-Sokół Lubaczów 1:0 (0:0)

  • Bramki: 1:0 Kulon 79. min (karny).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/09/2025 15:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama