Reklama

Przeworsk: Kierujący volkswagenem doprowadził do zderzenia z motocyklistą. 19-latek trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło w sobotę, 27 maja, po godz. 22, na ul. Łańcuckiej w Przeworsku.

Policjanci z drogówki wstępnie ustalili, że 83-letek z volkswagena podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka motocykliście, co się skończyło zderzeniem obu pojazdów.

19-letni kierowca jednośladu, mieszkaniec gminy Przeworsk, z obrażeniami trafił do przeworskiego szpitala.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia.


fot.KPP Przeworsk


fot.KPP Przeworsk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama