Reklama

Przewozili marihuanę z Holandii do Polski

27/01/2019 12:30

Sąd Okręgowy w Przemyślu zajmie się rozpoznaniem skierowanego tam aktu oskarżenia przeciwko 3 mężczyznom. Tutejsza prokuratura okręgowa ustaliła w śledztwie, że mają oni związek z przemytem narkotyków.

Według śledczych wspomniani, „działając umyślnie, w warunkach czynu ciągłego, w realizacji z góry powziętego zamiaru, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej”, przewieźli z Holandii do Polski susz marihuany, wystarczający do jednorazowego odurzenia co najmniej od 1247 do 3327 osób.

Oskarżonym grozi za to przestępstwo kara grzywny i pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wilgucki - niezalogowany 2019-01-27 15:38:44

    Hahahhahahaha skąd wy te cyfry bierzecie hahahahaha jebac życie podkarpackie banda chuja  mydlicie ludziom oczy pedały 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wilgucki - niezalogowany 2019-01-27 15:39:15

    Banda chuja zemna na czele aje 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama