Sąd Okręgowy w Przemyślu zajmie się rozpoznaniem skierowanego tam aktu oskarżenia przeciwko 3 mężczyznom. Tutejsza prokuratura okręgowa ustaliła w śledztwie, że mają oni związek z przemytem narkotyków.
Według śledczych wspomniani, „działając umyślnie, w warunkach czynu ciągłego, w realizacji z góry powziętego zamiaru, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej”, przewieźli z Holandii do Polski susz marihuany, wystarczający do jednorazowego odurzenia co najmniej od 1247 do 3327 osób.
Oskarżonym grozi za to przestępstwo kara grzywny i pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Hahahhahahaha skąd wy te cyfry bierzecie hahahahaha jebac życie podkarpackie banda chuja mydlicie ludziom oczy pedały
Hahahhahahaha skąd wy te cyfry bierzecie hahahahaha jebac życie podkarpackie banda chuja mydlicie ludziom oczy pedały
Banda chuja zemna na czele aje