Reklama

Przy Goszczyńskiego znaleziono skradzione na Śląsku bmw

18/02/2015 07:04

Dzięki spostrzegawczości i zaangażowaniu policjantów z wydziału wywiadowczo-interwecyjnego odzyskano skradziony samochód.

Policjanci patrolujący przemyskie ulice zauważyli zaparkowane przy ulicy Goszczyńskiego auto, które miało pootwierane wszystkie szyby. Policjanci sprawdzili numery samochodu i okazało się, że figuruje on w rejestrze jako skradziony na Śląsku.

Samochód marki BMW został zabezpieczony na policyjnym parkingu i i poddane oględzinom, w trakcie których zabezpieczono ślady kryminalne.

Po zakończeniu wszystkich czynności procesowych pojazd zostanie oddany właścicielce.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości