Reklama

Przyczyna wypadku w Łazach: nieustąpienie pierwszeństwa [ZDJĘCIA]

26/09/2024 13:06

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia mazdy z bmw w Łazach. Powód wypadku? Nieustąpienie pierwszeństwa.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 września około g. 17.20 w Łazach. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy radymniańskiego komisariatu, kierująca mazdą 18-letnia mieszkanka gminy Roźwienica, najprawdopodobniej nie zastosowała się do znaku nakazującego ustąpienie pierwszeństwa przejazdu i nie zachowując szczególnej ostrożności włączyła się do drogi z pierwszeństwem powodując zderzenie z prawidłowo jadącym BMW, za którego kierownicą siedział 59-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.

Uczestniczy zdarzenia byli trzeźwi. Do szpitala trafili kierująca mazdą, pasażerka tego pojazdu, również 18-letnia mieszkanka gminy Chłopice oraz dwie 55-letnie pasażerki bmw.

Reklama

„Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Policjanci apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego”

– przekazuje jarosławska komenda.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama