Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia mazdy z bmw w Łazach. Powód wypadku? Nieustąpienie pierwszeństwa.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 września około g. 17.20 w Łazach. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy radymniańskiego komisariatu, kierująca mazdą 18-letnia mieszkanka gminy Roźwienica, najprawdopodobniej nie zastosowała się do znaku nakazującego ustąpienie pierwszeństwa przejazdu i nie zachowując szczególnej ostrożności włączyła się do drogi z pierwszeństwem powodując zderzenie z prawidłowo jadącym BMW, za którego kierownicą siedział 59-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.
Uczestniczy zdarzenia byli trzeźwi. Do szpitala trafili kierująca mazdą, pasażerka tego pojazdu, również 18-letnia mieszkanka gminy Chłopice oraz dwie 55-letnie pasażerki bmw.
„Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Policjanci apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego”
– przekazuje jarosławska komenda.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze