Reklama

„Przypilnujcie nam wyborów” – na przemyskim Rynku prosili politycy PO

Konferencja Platformy Obywatelskiej, która odbyła się w Rynku w środę, 19 lipca przyciągnęła grono sympatyków, którzy z ochotą przyklejali sobie na piersi biało-czerwone serca i żywo opowiadali się za programem Obywatelskiej Kontroli Wyborów.

– Spędzamy drugi dzień na Podkarpaciu i mamy głębokie wrażenie, że coś się zmienia. Widzimy tą złość na to, co dzieje się w Polsce. Z jednej strony drożyzna, z drugiej strony złodziejstwo – mówił poseł Sławomir Nitras rozpoczynając spotkanie.

– Tu na Podkarpaciu spotkałem się po latach ze słowem nomenklatura, które jednak nie odeszło wraz z komunizmem. Ludziom żyje się gorzej a władza korzysta z przywilejów. Nadchodzące wybory są szczególne, a Obywatelska Kontrola Wyborów ma na celu nie dopuścić do manipulacji – wyjaśniał S. Nitras.

Reklama

– Potrzebujemy armii ludzi, która...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 76% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama