Kierowca osobówki trafił do szpitala. Załoga pociągu i pasażerowie nie odnieśli obrażeń.
Do zderzenie na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Przysiekach doszło wczoraj, 16 października, około godz. 22.
Na miejscu pracowali strażacy i funkcjonariusze SOK oraz funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego i referatu patrolowo-interwencyjnego.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący oplem nie zastosował się do znaku B-20 „STOP” i wjechał na przejazd kolejowy, wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Kraków-Zagórz. Opel został zepchnięty kilkadziesiąt metrów dalej.
Rannego kierowcę osobówki przewieziono do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze