Reklama

Rabusie włamali się do piwnicy i ukradli wino domowej roboty. Wypili je i zasnęli

Włamywaczy obudzili dopiero wezwani na miejsce policjanci.

Funkcjonariuszy poinformowano, że ktoś się włamał do piwnicy w domu jednorodzinnym i opróżnił 2 gąsiory z winem domowej roboty – 3 litry.

Mundurowi długo nie musieli szukać sprawców. 

– Obok posesji, w której było włamanie, spali dwaj mężczyźni, a z ich ust czuć było silną woń alkoholu. Funkcjonariusze obudzili włamywaczy, którzy nie kryli zdziwienia, widząc nad swoimi głowami policjantów – precyzuje KMP Tarnobrzeg.

Sprawcami okazali się dobrze znani policji – bo notowani w przeszłości za inne przestępstwa – 30- i 56-letni mieszkańcy gminy Nowa Dęba.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Już usłyszeli zarzuty kradzież z włamaniem, za co grozi kara więzienia od 1 roku do lat 10. Zdecyduje o tym sąd.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama