Włamywaczy obudzili dopiero wezwani na miejsce policjanci.
Funkcjonariuszy poinformowano, że ktoś się włamał do piwnicy w domu jednorodzinnym i opróżnił 2 gąsiory z winem domowej roboty – 3 litry.
Mundurowi długo nie musieli szukać sprawców.
– Obok posesji, w której było włamanie, spali dwaj mężczyźni, a z ich ust czuć było silną woń alkoholu. Funkcjonariusze obudzili włamywaczy, którzy nie kryli zdziwienia, widząc nad swoimi głowami policjantów – precyzuje KMP Tarnobrzeg.
Sprawcami okazali się dobrze znani policji – bo notowani w przeszłości za inne przestępstwa – 30- i 56-letni mieszkańcy gminy Nowa Dęba.
Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Już usłyszeli zarzuty kradzież z włamaniem, za co grozi kara więzienia od 1 roku do lat 10. Zdecyduje o tym sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze