Reklama

Radni zlikwidują przemyskie gimnazjum?

28/01/2016 08:30

Dzisiaj, 28 bm. o godz. 9 rozpocznie się na XIX sesja Rady Miejskiej w Przemyślu.

W programie obrad m.in. wybór nowego przewodniczącego Rady Miejskiej, informacja dotycząca funkcjonowania strefy ekonomicznej i pozyskiwania inwestorów. Sporo emocji wzbudzi z pewnością podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Gimnazjum Nr 2 im. Świętej Królowej Jadwigi.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    siostra Cecylia - niezalogowany 2016-01-28 10:47:42

    Toż to zamach na świętą Jadwigę byłby!Ani się ważcie!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    przemyślanin - niezalogowany 2016-01-28 21:29:56

    Ja bym tych nierobów szukających sensacji <<radnych >> pogonił precz jak Ich trzeba to nikogo niema a jak mają sobie kasę policzyć to w kolejce stoją

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ss - niezalogowany 2016-01-28 21:32:14

    Akurat gimnazjum jakoś pokończyli to co już nie trzeba w sumie to może i rację mają młodzi z dziećmi wyjechali za granicę lub do większych miast

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama