Dzisiaj, 28 bm. o godz. 9 rozpocznie się na XIX sesja Rady Miejskiej w Przemyślu.
W programie obrad m.in. wybór nowego przewodniczącego Rady Miejskiej, informacja dotycząca funkcjonowania strefy ekonomicznej i pozyskiwania inwestorów. Sporo emocji wzbudzi z pewnością podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Gimnazjum Nr 2 im. Świętej Królowej Jadwigi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Toż to zamach na świętą Jadwigę byłby!Ani się ważcie!
Ja bym tych nierobów szukających sensacji <<radnych >> pogonił precz jak Ich trzeba to nikogo niema a jak mają sobie kasę policzyć to w kolejce stoją
Akurat gimnazjum jakoś pokończyli to co już nie trzeba w sumie to może i rację mają młodzi z dziećmi wyjechali za granicę lub do większych miast
Toż to zamach na świętą Jadwigę byłby!Ani się ważcie!
Ja bym tych nierobów szukających sensacji <<radnych >> pogonił precz jak Ich trzeba to nikogo niema a jak mają sobie kasę policzyć to w kolejce stoją
Akurat gimnazjum jakoś pokończyli to co już nie trzeba w sumie to może i rację mają młodzi z dziećmi wyjechali za granicę lub do większych miast