Przedstawiamy najnowsze ustalenia Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie Podkarpacia.
Wczoraj, 2 sierpnia, rzeszowski sanepid poinformował, że 30 lipca br. zmarła pacjentka w szpitalu w Przemyślu, zaznaczając jednak, że bezpośrednią przyczyną zgonu przemyślanki nie był COVID-19.
Tego samego dnia zarejestrowano 6 ozdrowień, to 4 mieszkańców powiatu przeworskiego oraz po jednej osobie z powiatu jarosławskiego i leżajskiego.
A także 23 zakażenia, to:
***
Z kolei dziś, 3 sierpnia, odnotowano kolejne 3 osoby, które wyzdrowiały: 2 mieszkańców powiatu jarosławskiego i jedna osoba z powiatu przeworskiego.
Potwierdzono natomiast 42 przypadki zakażenia, to:

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W Przemyślu to ognisko szpitalne czy z urzędu ?
Szpital. Tam jest już 27 potwierdzonych zakażeń
A czy ktoś mi odpowie dlaczego pacjenci "+" lub podejrzani leżą na wszystkich innych oddziałach tylko nie na zakaźnym?
Obostrzenia i rygory były na wybory teraz mamy wolna amerykankę
chyba radymno jest dużo
W Przemyślu to ognisko szpitalne czy z urzędu ?
Szpital. Tam jest już 27 potwierdzonych zakażeń