Reklama

RegioJet pojedzie z Przemyśla do Bogumina i z powrotem

15 grudnia br. z dworca PKP w Przemyślu odjedzie pierwszy pociąg do czeskiego Bogumina w kraju morawsko-śląskim. Operatorem będzie czeski przewoźnik RegioJet.


Przeczytaj też:
Wrócił pociąg z Przemyśla przez Lwów do Kijowa

Na portalu pasażera RegioJet pojawiła się niedawno informacja o planowanym rozkładzie jazdy pociągów w relacji Bogumin – Przemyśl Główny – Bogumin. Ma obowiązywać od[paywall] wprowadzenia nowego rozkładu jazdy, czyli od 15 grudnia br.

W styczniu br. czeski przewoźnik informował, że rezygnuje z otrzymania otwartego dostępu na trasę Przemyśl Główny – granica państwa – Lwów, a przejazdy na Ukrainę zamierza realizować w porozumieniu z ukraińskim państwowym przewoźnikiem.

Obecnie stało się to możliwe, bo Ukrzaliznycia 10 października br. reaktywowała połączenie kolejowe Kijowa z Przemyślem. Pociągi RegioJet do Bogumina będą kursowały w nocy. Wyjazd z Przemyśla o g. 21.35, przyjazd do Bogumina o g. 2.12. W odwrotną stronę odpowiednio o g. 2.52 i o g. 8.11.

Pasażerowie będą mieli możliwość podróżowania w wagonach sypialnych lub z miejscami do siedzenia. Na stacji Przemyśl Główny gwarantowane będzie skomunikowanie RegioJet z pociągiem relacji Przemyśl – Lwów.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama