Amatorski Klub Tenisa Stołowego „Amator” w Jarosławiu wspólnie z firmą Oxynet Jarosław byli organizatorami turniej tenisa stołowego o Puchar Radnej Miasta Jarosławia Agnieszki Rodzinki-Głąb.
Impreza odbyła się 15 czerwca w hali sportowej Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 30. Zawody rozegrane zostały w pięciu kategoriach: kobiety, mężczyźni – amatorzy do 50 lat, do 50 lat z licencją V ligi plus zawodnicy z licencją IV i III ligi bez limitu wiekowego, 50 – 60 lat, amatorzy i zawodnicy z licencją do V ligi, powyżej 60 lat amatorzy i zawodnicy licencją do V ligi. W zawodach wzięły udział aż 93 osoby, które przyjechały z takich miejscowości jak: Puławy, Lublin, Biłgoraj, Ruda Śląska, Rzeszów, Sanok, Stobierna, Przemyśl, Lubaczów, Sandomierz czy Brzozów.
– Frekwencja, biorąc pod uwagę porę roku, ładną pogodę, była naprawdę imponująca. Na turniej przyjechały bardzo dobre zawodniczki oraz zawodnicy, którzy zaprezentowali bardzo wysokim poziom sportowy. Poszczególne spotkania obfitowały w wiele atrakcyjnych, efektownych wymian, które wzbudzały entuzjazm, podziw i były nagradzane wielkimi brawami. Co najważniejsze wszystkie pojedynki odbywały się w przyjaznej atmosferze przy zachowaniu zasad fair play
Reklama
– powiedział prezes AKTS „Amator” Marek Gudzelak.
To on wspólnie z jarosławską radną A. Rodzinką-Głąb imprezę. Ze świeżo upieczonego IV-ligowca, czyli AKST „Amatora” Jarosław najlepiej zaprezentował się Jarosław Pysiak, który w swojej kategorii zajął 3. lokatę, Joanna Pajączek była czwarta, Justyna Chrzanowska piąta, Zuzia Tomaszewska uplasowała się na ósmej pozycji.
– Najlepsi w każdej kategorii otrzymali puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowy emblemat w etui. W czasie turnieju było można uzupełnić spalone kalorie, korzystając ze szwedzkiego stołu, na którym znajdowały się najwyższej klasy wędliny, dostarczone przez jarosławski oddział firmy Sokołów. Zapewniliśmy także ciepłe i zimne napoje. Wiem, że wszyscy uczestnicy imprezy byli bardzo zadowoleni
Reklama
– podsumował M. Gudzelak. Sędzią głównym był Mieczysław Krakowiak, a fotorelację sporządziła niezawodna Agnieszka Kulka.
Wsparcia przy organizacji turnieju udzielili i fundatorami nagród są: burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz, Urząd Miasta Jarosławia, Oxynet Jarosław, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, Hotel Arłamów, Centrum Ogrodnicze „Gmyrek” w Jarosławiu ul. Sanowa 12, MOSS Meble, Sokołów SA i Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze