Reklama

Rekordowe zainteresowanie turniejem AKTS „Amator”


Amatorski Klub Tenisa Stołowego „Amator” w Jarosławiu wspólnie z firmą Oxynet Jarosław byli organizatorami turniej tenisa stołowego o Puchar Radnej Miasta Jarosławia Agnieszki Rodzinki-Głąb.


Impreza odbyła się 15 czerwca w hali sportowej Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 30. Zawody rozegrane zostały w pięciu kategoriach: kobiety, mężczyźni – amatorzy do 50 lat, do 50 lat z licencją V ligi plus zawodnicy z licencją IV i III ligi bez limitu wiekowego, 50 – 60 lat, amatorzy i zawodnicy z licencją do V ligi, powyżej 60 lat amatorzy i zawodnicy licencją do V ligi. W zawodach wzięły udział aż 93 osoby, które przyjechały z takich miejscowości jak: Puławy, Lublin, Biłgoraj, Ruda Śląska, Rzeszów, Sanok, Stobierna, Przemyśl, Lubaczów, Sandomierz czy Brzozów.

– Frekwencja, biorąc pod uwagę porę roku, ładną pogodę, była naprawdę imponująca. Na turniej przyjechały bardzo dobre zawodniczki oraz zawodnicy, którzy zaprezentowali bardzo wysokim poziom sportowy. Poszczególne spotkania obfitowały w wiele atrakcyjnych, efektownych wymian, które wzbudzały entuzjazm, podziw i były nagradzane wielkimi brawami. Co najważniejsze wszystkie pojedynki odbywały się w przyjaznej atmosferze przy zachowaniu zasad fair play

Reklama

– powiedział prezes AKTS „Amator” Marek Gudzelak.

To on wspólnie z jarosławską radną A. Rodzinką-Głąb imprezę. Ze świeżo upieczonego IV-ligowca, czyli AKST „Amatora” Jarosław najlepiej zaprezentował się Jarosław Pysiak, który w swojej kategorii zajął 3. lokatę, Joanna Pajączek była czwarta, Justyna Chrzanowska piąta, Zuzia Tomaszewska uplasowała się na ósmej pozycji.

– Najlepsi w każdej kategorii otrzymali puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowy emblemat w etui. W czasie turnieju było można uzupełnić spalone kalorie, korzystając ze szwedzkiego stołu, na którym znajdowały się najwyższej klasy wędliny, dostarczone przez jarosławski oddział firmy Sokołów. Zapewniliśmy także ciepłe i zimne napoje. Wiem, że wszyscy uczestnicy imprezy byli bardzo zadowoleni

Reklama

– podsumował M. Gudzelak. Sędzią głównym był Mieczysław Krakowiak, a fotorelację sporządziła niezawodna Agnieszka Kulka.

Wsparcia przy organizacji turnieju udzielili i fundatorami nagród są: burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz, Urząd Miasta Jarosławia, Oxynet Jarosław, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, Hotel Arłamów, Centrum Ogrodnicze „Gmyrek” w Jarosławiu ul. Sanowa 12, MOSS Meble, Sokołów SA i Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

 

Wyniki:

  • Kobiety: 1. Kinga Hawro (Jarosław), 2. Agnieszka Koc (Fajsławice), 3. Ewa Bocian (Lublin).
  • Mężczyźni – amatorzy do 50 lat: 1. Jarosław Klamut (Jabłonica Polska), 2. Tomasz Bocer (Przemyśl), 3. Bartłomiej Niedźwiedź (Lublin); z licencją V-, IV- i III-ligową: 1. Rafał Iwaniuch (Przemyśl), 2. Dawid Rachfalski (Rzeszów), 3. Michał Majcher (Tyczyn); kategoria I: 1. Radosław Poświatowski (Puławy), 2. Krzysztof Klocek (Leżajsk), 3. Robert Kalita (Lublin); kategoria II: 1. Janusz Bachta (Borek Stary), 2. Krzysztof Szybiak (Borek Stary), 3. Jarosław Pysiak (AKTS Amator Jarosław).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/07/2025 13:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama