Mimo wprowadzonego stanu epidemii i wielu policyjnych apeli, ostrzeżeń oraz poważnych konsekwencji karnych, na drogach powiatu lubaczowskiego wciąż zatrzymywani są nietrzeźwi kierowcy.
Ponad pół promila alkoholu miał 57-letni mieszkaniec Lubaczowa, który kierował toyotą. Stracił prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem. Podobny wynik badania wskazał alkomat u 43-letniego lubaczowianina, który w Horyńcu-Zdroju kierował motorowerem.
W kompleksie leśnym w Nadleśnictwie Oleszyce mundurowi zatrzymali do kontroli 35-letniego mieszkańca gminy Oleszyce, u którego badanie stanu trzeźwości wykazało powyżej 0,5 promila alkoholu w organizmie.
Ponadto w ciągu ostatniego tygodnia lubaczowscy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych rowerzystów. W organizmie jednego z nich badanie alkomatem wykazało prawie 4 promile alkoholu. W dodatku jeden z nich poruszał się jednośladem po drodze publicznej mimo orzeczonego zakazu kierowania rowerem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze