Dziś, 29 grudnia, dokonano odbioru drogi, jednak czeka ona jeszcze na kosmetyczne prace, które będą prowadzone przy lepszej pogodzie, np. malowanie pasów czy nasadzenia.
Za przeszło 2 mln zł (dofinansowanie ze środków rezerwy subwencji ogólnej przeszło 850 tys. zł) wymieniono wpusty uliczne, krawężniki, warstwy asfaltowe nawierzchni jezdni oraz elementy oznakowania poziomego i pionowego; wyregulowano włazy kanałowe, przebudowano nawierzchnie chodników i zjazdów oraz wykonano ciąg pieszo-rowerowy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze