Reklama

Remont ul. Mickiewicza w Przemyślu zakończony [ZDJĘCIA]

Dziś, 29 grudnia, dokonano odbioru drogi, jednak czeka ona jeszcze na kosmetyczne prace, które będą prowadzone przy lepszej pogodzie, np. malowanie pasów czy nasadzenia.

Za przeszło 2 mln zł (dofinansowanie ze środków rezerwy subwencji ogólnej przeszło 850 tys. zł) wymieniono wpusty uliczne, krawężniki, warstwy asfaltowe nawierzchni jezdni oraz elementy oznakowania poziomego i pionowego; wyregulowano włazy kanałowe, przebudowano nawierzchnie chodników i zjazdów oraz wykonano ciąg pieszo-rowerowy.

Odbioru dokonano z udziałem prezydenta Wojciecha Bakuna, zastępcy prezydenta Bogusława Świeżego, wiceprzewodniczącego RM Roberta Bala oraz przedstawicieli ZDM-u i wykonawców.

san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama