Mundurowi – policjanci i strażacy PSP z Ropczyc – wspólnie pomogli uwięzionemu koziołkowi wydostać się z pułapki.
Z nietypową interwencją służby ruszyły dziś, 21 marca, po godz. 6, do jednej z posesji przy ul. Sucharskiego w Ropczycach.
Mundurowi, którzy przybyli z odsieczą, ustalili, że rogacz próbował przejść przez ogrodzenie, niestety zaklinował się pomiędzy metalowymi szczeblami.
Dzięki wspólnemu wysiłkowi policjantów i strażaków zwierzak odzyskał wolność. Szczęśliwie – jak ocenili mundurowi – nic poważnego musię nie stało. Po uwolnieniu pobiegł do lasu.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze