Reklama

Rondo lub ulica Lecha Kaczyńskiego?

Mieszkaniec Przemyśla Marcin Radochoński wystosował pismo do prezydenta miasta i przewodniczącego rady miejskiej w sprawie nadania jednej z ulic lub rondu imienia tragicznie zmarłego prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.

Pismo wpłynęło do przemyskiego magistratu 12 stycznia br. Mimo że część mieszkańców odpowiedziała już na apel władz miasta, zgłaszając swoje projekty nazw, M. Radochoński uważa, że pomysł uczczenia osoby prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na przemyskiej ziemi jest bardzo potrzebny, szczególnie w tych niepewnych czasach, gdzie za naszymi granicami toczy się regularna wojna.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hmm... - niezalogowany 2015-01-21 12:05:58

    A czym to się wsławił za życia ś.p. Lech Kaczyński, żeby nadawać jego imieniem ulicę, czy też rondo. Jakie miał zasługi dla Polski? Jaja sobie robisz kolego?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bobofrut - niezalogowany 2015-01-21 12:10:51

    Marcinek niedoszły radny szuka korytka, u Oleszka przydup-asekpagib!!! no to znowy prubuje lizać pis!! Przykro tylko że wybrał plecy Lecha do tej wspinaczki!!!Proponuję nazwać owo rondo , ''Rondem Radochońskiego''

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ron oczywistek - niezalogowany 2015-01-21 13:44:24

    Nie widzę przeciwwskazań nazwanie jakiejś ulicy czy ronda nazwiskiem Kaczyńskiego, jednakowoż nie jakiegoś tam Lecha tylko Theodora !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości