Mieszkaniec Przemyśla Marcin Radochoński wystosował pismo do prezydenta miasta i przewodniczącego rady miejskiej w sprawie nadania jednej z ulic lub rondu imienia tragicznie zmarłego prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.
Pismo wpłynęło do przemyskiego magistratu 12 stycznia br. Mimo że część mieszkańców odpowiedziała już na apel władz miasta, zgłaszając swoje projekty nazw, M. Radochoński uważa, że pomysł uczczenia osoby prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na przemyskiej ziemi jest bardzo potrzebny, szczególnie w tych niepewnych czasach, gdzie za naszymi granicami toczy się regularna wojna.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A czym to się wsławił za życia ś.p. Lech Kaczyński, żeby nadawać jego imieniem ulicę, czy też rondo. Jakie miał zasługi dla Polski? Jaja sobie robisz kolego?
Marcinek niedoszły radny szuka korytka, u Oleszka przydup-asekpagib!!! no to znowy prubuje lizać pis!! Przykro tylko że wybrał plecy Lecha do tej wspinaczki!!!Proponuję nazwać owo rondo , ''Rondem Radochońskiego''
Nie widzę przeciwwskazań nazwanie jakiejś ulicy czy ronda nazwiskiem Kaczyńskiego, jednakowoż nie jakiegoś tam Lecha tylko Theodora !!!
jaki związek ma wojna na Ukrainie i P.Kaczyński z Przemyślem?
Dajcie już spokój z tymi nazwami, co chwilę to nazwa jakiegoś księdza, świętego czy PiSiora. Może by tak nazwał te ulice i ronda bardziej przyziemnymi nazwami a nie tylko swięci i nieudacznicy !
A kim ten Pan jest że przedstawia się go w mediach?
ty radochonski nie wymyslaj takich pierdol tylko wez sie do roboty !!!
hm... rondo im Lecha Kaczyńskiego? Czym on się zasłużył wyjątkowym dla naszego kraju ? Czym tak istotnym dla Przemyśla? Czy potrafi odpowiedzieć na te pytania ktoś w sposób jasny i rzeczowy ? Ilu jest ludzi którzy tragicznie zginęli ? Imionami jak wielu nadano nazwy ulicom ? Czyż Jan Paweł II nie jest dla nas ważną postacią ? Tak ważny człowiek . POLAK z krwi i kości ! Przykładów tak silnych osobowości można wymieniać wiele ...Wielu zasłużonych bohaterów , którzy oddali życie za to byśmy mogli być dziś wolnymi ludźmi ... Szukajmy inspiracji w prawdziwej historii a nie w tak nieudolnej polityce. . .
Ja proponuję nazwać główną ulicę/aleję obwodnicy: Husarska, a na wiadukcie bądź też na rondzie postawić chorągwie by podkreślić Polskość! I nie życzę sobie by ulica/aleja podpisana była nazwiskiem osoby, która podpisała traktat lizboński i tym samym pozbawiła Polskę niepodległości! Tak proszę Państwa to sprawa Lecha Kaczyńskiego.
Radochoński do roboty!!????? śmiechu warte!!! kombinatorstwo wyssał od Ole....ka całenasze szczęście że zostało to towarzystwo olane przez wyborców!!!!!!!!!!!!!!
"Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami".Jak czytasz Radochoński jesteś NIEDOJRZAŁY!
Jeszcze tego brakuję żeby w Przemyślu była ulica lub rondo nazwiskiem L Kaczyńskiego. Dla Polski to on nic nie zrobił i nie zasłużył na to żeby nadawać jego nazwiskiem ul lub ronda.
...i jeszcze pomnik na środku postawcie...
Radochonski pajacu syna sobie tak nazwij a nie ulice w naszym pięknym mieście.
moim zdaniem rondo nie powinno mieć nazwy pana Kaczyńskiego wystarczy że jesteśmy już miastem pisowskim
Jedyną zasługą Kaczyńskiego było to, że zginął jako prezydent. Nie był nawet prezydentem polski tylko brata, po wyborze jemu skladał meldunek o wykonaniu zadania. Takiego kogoś ma się honorować nazwą ulicy?
A moze nazwac rondo imieniem Roberta Lewandowskiego,na pewno wiecej ma zasług niż L.K,albo Marcina Gortata,ludzie znani w swiecie i mozna by przy okazji otwarcia obwodnicy zrobic promocje miasta......
Jeszcze na środku figurę Jezusa postawcie i w rękach niech trzyma nazwy miejscowości do których można dojechać.
Nie jestem mieszkańcem Przemyśla ale proponuję nadać imieniem ulicę, skwer lub w jakiś inny sposób uczcić osobę związaną z Przemyślem, wybitnego uczonego Andrzeja Gawrońskiego. Zasługi i dokonania można znaleźć w internecie. Pozdrawiam
Ile jeszcze nieszczęść i idiotów to miasto i my mieszkańcy wytrzymamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Nigdy dla Ronda Kaczyńskiego w Przemyślu!
Lepiej nazwać rondo im. Kazimierza Kija Galikowskiego, on więcej zrobił dla Przemyśla niż jakiś pokurcz !
W Przemyślu powinna być ulica starosty przemyskiego Jeremiego Wiśniowieckiego - zasłużył wybitnie na to miano, bo ziemia przemyska była mu bardzo droga.
rondo ROberta Chomy proponuje za zasługi dla Przemyśla, za nowoczesny basen, za wielkie kino....
jestem za NORMALNA nazwa tego ronda ---- REKSIO!!!!! i tak 3mac a nie jakies takie
A czym to się wsławił za życia ś.p. Lech Kaczyński, żeby nadawać jego imieniem ulicę, czy też rondo. Jakie miał zasługi dla Polski? Jaja sobie robisz kolego?
Marcinek niedoszły radny szuka korytka, u Oleszka przydup-asekpagib!!! no to znowy prubuje lizać pis!! Przykro tylko że wybrał plecy Lecha do tej wspinaczki!!!Proponuję nazwać owo rondo , ''Rondem Radochońskiego''
Nie widzę przeciwwskazań nazwanie jakiejś ulicy czy ronda nazwiskiem Kaczyńskiego, jednakowoż nie jakiegoś tam Lecha tylko Theodora !!!