Reklama

Rondo przy Lwowskiej trochę za ciasne

12/09/2015 20:06

– Jadąc ulicą Lwowską w stronę Medyki, trzeba pokonać rondo, a to częściowo wyłożone jest kostką, co stanowi pewien problem dla kierowców dużych pojazdów. Bo kiedy rondem jadą wyłącznie samochody osobowe, nie ma o co kruszyć kopii, ale problem pojawia się, gdy ma się na nim zmieścić autobus. Spore gabaryty powodują, że jego tył skacze po wybrukowanym skraju wysepki, a nie sposób przecież zająć drugiego pasa, którym poruszają się inni kierowcy. Myślę, że nie do końca przemyślano koncepcję budowy tego fragmentu drogi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2015-09-12 20:59:43

    Na10 kierowców przejeżdżajacych przez to rondo - 8 nie ma pojęcia o poruszaniu się na rondzie.Codziennie mam wątpliwą możliwość obserwacji nagłych hamowań, klaksonów i stłuczek.Nawet namalowane kierunki możliwej jazdy nie docierają do kierowców i są tacy co zawracając na rondzie w stronę centrum potrafią to robić cały czas po zewnętrznym pasie. O wolnoamerykace w używaniu kierunkowskazów nawet nie piszę bo to wstyd.  Wystarczy się na chwilę zatrzymać i poobserwować co kierowcy z nimi wyprawiają - zgroza.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    s - niezalogowany 2015-09-13 00:58:15

    ale o co chodzi? Jest św.? Pokropione? No, to jazda.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    FFF - niezalogowany 2015-09-15 17:43:11

    To w końcu przyciasne rondo śp. prezydenta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama