Najpierw „Granicą Polski”, potem „Dzikim szlakiem”. W czasie wakacji w okolicach Lubaczowa zostały zorganizowane dwa rajdy rowerowe.
Trasa „Granicą Polski” wiodła przez Lubaczów – Młodów – Borową Górę – Hutę Kryształową – Radruż – Horyniec-Zdrój – Wólkę Horyniecką – Kresową Osadę, gdzie na uczestników czekał poczęstunek. Po odpoczynku wszyscy udali się w drogę powrotną do Lubaczowa przez Antoniki. W rajdzie wzięło udział ponad 40 rowerzystów.
Sporo chętnych znalazł także rajd „Dzikim szlakiem”. Tym razem rowerzyści pokonali trasę: Lubaczów – Załuże – Nowe Sioło – Gorajec – Kowalówka – Żuków – Ułazów – Stary Dzików, gdzie przygotowano odpoczynek i kiełbaskę z grilla. Droga powrotna do Lubaczowa wiodła przez Futory.
Organizatorem rajdów było Biuro Promocji i Informacji UM.
Najpierw „Granicą Polski”, potem „Dzikim szlakiem”. W czasie wakacji w okolicach Lubaczowa zostały zorganizowane dwa rajdy rowerowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze