Nieuwaga i niedostosowanie się do przepisów ruchu drogowego po stronie 32- letniego rowerzysty doprowadziły do kolizji, która miała miejsce 1 sierpnia przed godziną 18 na skrzyżowaniu ul Czarnieckiego i Wiejskiej w Przeworsku.
Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że kierujący rowerem mieszkaniec powiatu przeworskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 35- letniemu kierowcy toyoty, wskutek czego doszło do zderzenia.
W stłuczce nikt nie ucierpiał, a obaj kierowcy byli trzeźwi.
Rowerzysta został ukarany mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
.
bądźmy ostrożni - zycie.pl