Reklama

Rowerzysta doprowadził do kolizji drogowej

Nieuwaga i niedostosowanie się do przepisów ruchu drogowego po stronie 32- letniego rowerzysty doprowadziły do kolizji, która miała miejsce 1 sierpnia przed godziną 18 na skrzyżowaniu ul Czarnieckiego i Wiejskiej w Przeworsku.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce ustalili, że kierujący rowerem mieszkaniec powiatu przeworskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 35- letniemu kierowcy toyoty, wskutek czego doszło do zderzenia.

W stłuczce nikt nie ucierpiał, a obaj kierowcy byli trzeźwi.

Rowerzysta został ukarany mandatem.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-08-03 15:33:47

    .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-08-03 15:34:37

    bądźmy ostrożni - zycie.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości