Reklama

Rowy pełne śmieci

29/03/2015 09:33

– Chciałbym poruszyć kwestię, która bardzo mnie irytuje. Codziennie dojeżdżam do pracy z miejscowości położonej w gminie Cieszanów do Lubaczowa. I nie mogę się nadziwić, skąd tyle śmieci w przydrożnych rowach i dlaczego nikt się nimi nie przejmuje. Niby dbamy o środowisko, segregujemy śmieci, tymczasem na poboczach, w rowach walają się butelki, plastikowe opakowania, folie, puszki i tym podobne rzeczy. Chciałbym zaapelować do władz lokalnych i spytać, kto za to odpowiada i czy coś się w tej kwestii zmieni? Trawy jeszcze nie rozpoczęły wegetacji, więc teraz mamy idealny czas na porządki. Czasami naprawdę niewiele potrzeba, by zrobić coś dla przyrody i własnego zdrowia. Tylu bezrobotnym daje się pieniądze z opieki społecznej, więc można by skierować tych ludzi do prac na rzecz własnej miejscowości. Ostatnio, będąc w jednej z miejscowości w województwie małopolskim, miałem okazję obserwować takie sprzątanie śmieci w przydrożnych rowach. U nas gmina nie robi z nimi nic. Wiem, że wszystkic

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ze - niezalogowany 2015-03-29 18:22:54

    Jaki troskliwy człowiek.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama