Reklama

Rowy śmierci?

17/01/2015 09:21

Niedawno odbierano drogę prowadzącą z Jarosławia do Pruchnika. W mojej ocenie potworzono przy niej prawdziwe rowy śmierci, głębokie na dwa metry. Być może należało by je jakoś zabezpieczyć, na przykład stosując barierki. Takie rozwiązanie jest praktykowane w innych regionach. Gdy na drodze jest ślisko, z łatwością można stracić panowanie nad pojazdem.

Zdarzyło się to w ostatnim czasie na tym odcinku kilku kierowcom, którzy ostatecznie lądowali w rowie. Zbyt duża głębokość rowów to dla użytkowników dróg, w sytuacji niekontrolowanego poślizgu, naprawdę duże ryzyko. Wpadając do takiego rowu, trudno uniknąć dachowania albo przewrócenia pojazdu na bok – kończy Czytelnik.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama