Ułańską fantazją wykazał się kierowca volkswagena, który postanowił wsiąść za kierownicę po spożyciu znacznej ilości alkoholu.
O tym, że jadący osiedlem Pod Kasztanami w Oleszycach kierowca uderzył w rosnącą na trawniku tuję, zaalarmowali policję sami mieszkańcy. Wystraszony sytuacją 42-letni mieszkaniec Oleszyc, zaraz po zajściu uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście funkcjonariuszom udało się go szybko namierzyć. Problemy z utrzymaniem równowagi tłumaczył złym samopoczuciem. Policjanci nie dali wiary mętnym tłumaczeniom i poddali kierowcę badaniu alkomatem. Urządzenie wykazało blisko 4 promile alkoholu. 42-latek stracił prawo jazdy, usłyszy też zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowania kolizji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze