Reklama

Rozbijał się po osiedlu volkswagenem. Miał prawie 4 promile!

Ułańską fantazją wykazał się kierowca volkswagena, który postanowił wsiąść za kierownicę po spożyciu znacznej ilości alkoholu.

O tym, że jadący osiedlem Pod Kasztanami w Oleszycach kierowca uderzył w rosnącą na trawniku tuję, zaalarmowali policję sami mieszkańcy. Wystraszony sytuacją 42-letni  mieszkaniec Oleszyc, zaraz po zajściu uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście funkcjonariuszom udało się go szybko namierzyć. Problemy z utrzymaniem równowagi tłumaczył złym samopoczuciem. Policjanci nie dali wiary mętnym tłumaczeniom i poddali kierowcę badaniu alkomatem. Urządzenie wykazało blisko 4 promile alkoholu. 42-latek stracił prawo jazdy, usłyszy też zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowania kolizji.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości