Agnieszka Wojdyła, pełniąca obecnie funkcję zastępcy burmistrza Pruchnika oraz Krzysztof Bury, nauczyciel Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku odebrali statuetki „Słonecznika”.
Statuetki dla zasłużonych dla ziemi pruchnickiej przyznaje Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Pruchnickiej. Są one wyrazem docenienia wybitnych osiągnięć i aktywności laureatów na rzecz lokalnej społeczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze