Reklama

Rozdali „Słoneczniki” za wybitne osiągnięcia

16/01/2020 08:54

Agnieszka Wojdyła, pełniąca obecnie funkcję zastępcy burmistrza Pruchnika oraz Krzysztof Bury, nauczyciel Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku odebrali statuetki „Słonecznika”.

Statuetki dla zasłużonych dla ziemi pruchnickiej przyznaje Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Pruchnickiej. Są one wyrazem docenienia wybitnych osiągnięć i aktywności laureatów na rzecz lokalnej społeczności.  


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama