Reklama

Rozpoczął się proces sądowy, który Danielowi Stołowskiemu z Przemyskiego Telegrafu wytoczył szef firmy REM II Andrzej Pichur

4 listopada br. odbyło się posiedzenie pojednawcze między szefem firmy REM II Andrzejem Pichurem a Danielem Stołowskim z redakcji Przemyskiego Telegrafu. Ten pierwszy podał (z oskarżenia prywatnego) tego drugiego do sądu za pomówienie i podawanie nieprawdziwych informacji, które rzutują na wizerunek firmy i jej pracowników.

Przypomnijmy, że chodzi o materiał, który ukazał się w owym tytule, dotyczący domniemanych nieprawidłowości i korupcji w przemyskim magistracie oraz niejasnych powiązań szefa firmy REM II z prezydentem miasta Robertem Chomą. 4 listopada br. proces w tej sprawie ruszył przed Sądem Rejonowym w Przemyślu. Na początek – jak to zwykle w takich sprawach bywa – odbyło się posiedzenie pojednawcze. Do ugody jednak nie doszło.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama