Gminne Centrum Kultury w Wiązownicy było miejscem uroczystego rozstrzygnięcia konkursu pod hasłem „Wielkanocne ozdoby i pisanki”.
Organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Wiązownica, zaś fundatorem nagród wójt gminy Marian Ryznar. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo poziom wykonanych prac był bardzo wysoki. Dlatego do grona triumfatorów i wyróżnionych wybrano aż 31 autorów. Oceniano je w dwóch kategoriach „ozdoby wielkanocne” oraz „pisanka wykonana dowolną techniką”.
Kategoria „Pisanka”
Szkoły podstawowe – klasy 0 – III: 1. Antonina Ciurko (Manasterz), 2. Katarzyna Skuratko, 3. Martyna Maciałek (obie Cetula); klasy IV – VI: 1. Kacper Walas (Ryszkowa Wola), 2. Izabela Gilarska (Wiązownica), 3. Klaudia Habel (Mołodycz).
Gimnazjum: 1. Paulina Surmiak (Szówsko), 2. Aleksandra Bujar (Wiązownica).
Kategoria „Ozdoby wielkanocne”
Szkoły podstawowe – klasy 0 – III: 1. Krystian Ożański (Cetula), 2. Klaudia Stasieńko (Wiązownica), 3. Dominik Kojder (Piwoda); klasy IV – VI: 1. Karolina Skrzypek (Piwoda), Kinga Haśko (Wiązownica), 2. Ewa Małek (Ryszkowa Wola), Wiktoria Sokół (Wiązownica), 3. Brygida Florek, Natalia Komenda, Anna Kłak (Manasterz).
Gimnazjum: 1. Eryk Skrzypek, 2. Paulina Naspińska (oboje Wiązownica), 3. Paulina Szymuś (Szówsko).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze