Podczas Odpustu w Kalwarii Pacławskiej, w dniach 11-15 sierpnia ruch samochodowy i pielgrzymek pieszych, będzie generalnie cały czas otwarty, jednokierunkowy – informują organizatorzy.
Pielgrzymki piesze są zobowiązane by podczas wchodzenia na górę ich porządkowi umożliwili samochodom ich stałe wyprzedzanie.

Również na jakiś czas będzie wstrzymany wjazd:
PARKINGI dla samochodów osobowych, autokarów i busów są zorganizowane wokół Sanktuarium oraz na łąkach i prywatnych posesjach ale ich pojemność jest ograniczona. Parkowanie jest dozwolone tylko na wyznaczonych parkingach, w żadnym wypadku na poboczach dróg.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze