Wraz z nadejściem wakacji i wysokich temperatur swoje podwoje otworzyły obiekty sprzyjające wodnym rozrywkom. Ile zapłacimy w tym sezonie za możliwość kąpieli na basenie zewnętrznym w Jarosławiu i relaksu na Wodnym Placu Zabaw w Przemyślu?
W minioną sobotę otwarto pływalnię sezonową w Jarosławiu, znajdującą się przy basenie krytym. Czynna jest codziennie od godziny 10 do 19. Spędzenie beztroskiego czasu na obiekcie zapewnia: basen rekreacyjny pod gołym niebem o wymiarach 25 na 12,5 metra
i głębokości od 0,90 do 1,40 metrów. Na maluchy czeka brodzik, a dla wszystkich udostępniony jest teren do leżakowania i bar. Korzystanie z dobrodziejstw basenu bardziej opłaca się po godzinie 16, kiedy za bilet normalny płacimy 10 zł, zaś za ulgowy – 8 zł. Przed południem, a więc do godziny 16 cały bilet wstępu kosztować nas będzie 13 zł, a za „połówkę” zapłacimy 10 zł. Na zniżkę mogą liczyć posiadacze Jarosławskiej Karty Dużej Rodziny. Płacą oni połowę stawki. Ci, którzy wolą pływanie pod dachem, od czerwca mogą korzystać z jarosławskiej pływalni dłużej niż do tej pory. Dzięki zwiększeniu liczebności kadry ratowniczej popływać możemy w tygodniu od 7 rano do 21.30, zaś w weekendy od 8 do 21.30.
W Przemyślu wraz z początkiem lata ruszył natomiast POSiR-owski Wodny Plac Zabaw. Z obiektu korzystać możemy od piątku, 23 czerwca. Od wtorku do niedzieli w miejscu pełnym tryskających wodą armatek wodnych, gejzerów czy fontann można się bawić od g. 10 do 19, natomiast w poniedziałki startuje nieco później, bo o g. 12. Cena biletu to 13 zł. Nie jest naliczany limit czasowy, więc korzystamy do woli. Za wypożyczenie leżaka zapłacimy natomiast 7 zł.

fot.archiwum ŻP
Korzystanie z dobrodziejstw jarosławskiego basenu bardziej opłaca się po godzinie 16, kiedy za bilet normalny płacimy 10 zł, zaś za ulgowy – 8 zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze