Reklama

Ruszył nabór do „terytorialsów” w powiecie lubaczowskim

Od środy, 27 września, w powiecie lubaczowskim trwa nabór ochotników do terytorialnej służby wojskowej. Chętni mogą się zgłaszać do punktów informacyjnych w urzędach poszczególnych gmin.

Rejestracja ochotników do terytorialnej służby wojskowej odbyła się już w Cieszanowie (27 bm.) i Horyńcu-Zdroju (28 bm.). Dziś (29 bm.) od g. 10 wnioski od kandydatów przyjmowane są w lubaczowskim urzędzie miasta. Działający tam punkt promocyjno- informacyjny będzie czynny do g. 17. W poniedziałek, 2 października, wniosek o przyjęcie do wojsk obrony terytorialnej można będzie złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Narol, a we wtorek, (3 października) w Urzędzie Miasta i Gminy Oleszyce. W środę, 4 października, osoby zainteresowane terytorialną służbą wojskową mogą zgłaszać swój akces w Urzędzie Gminy Stary Dzików, a w czwartek, 5 października, w Urzędzie Gminy Wielkie Oczy. Rejestracja ochotników do terytorialnej służby wojskowej w Urzędzie Gminy Lubaczów zaplanowana jest na piątek, 6 października. We wszystkich wymienionych jednostkach samorządu w godzinach od 10 do 17 czynne będą punkty informacyjne dla kandydatów.

Jakie dokumenty trzeba złożyć?

Reklama

Do wniosku do WOT należy dołączyć kserokopie następujących dokumentów: świadectwo ukończenia szkoły, dowód osobisty, prawo jazdy oraz inncy potwierdzającch posiadane kwalifikacje (oryginały do wglądu).


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama