Przemyski radny Ryszard Kulej został wybrany na jednego z wiceprzewodniczących podkarpackich struktur wojewódzkich Nowej Lewicy. Doszło do tego podczas kongresu wojewódzkiego tej partii, który odbył się 22 listopada br. w Rzeszowie.
To było najważniejsze wydarzenie na Podkarpaciu dla Nowej Lewicy. W kongresie wzięło udział 93 delegatów, a gośćmi specjalnymi byli członkowie kierownictwa partii: marszałek Sejmu RP Włodzimierz Czarzasty, wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski i minister nauki i szkolnictwa wyższego Mirosław Kulasek. Kongres był również momentem wyboru podkarpackich władz partii na kolejną kadencję. Przewodniczącym struktur w regionie ponownie wybrany został wicewojewoda podkarpacki Wiesław Buż. Jego kadencja potrwa przez 4 lata. Delegaci wybrali także sekretarza partii, wiceprzewodniczących oraz osoby, które wezmą udział w kongresie krajowym Nowej Lewicy 14 grudnia br. w Warszawie...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 67% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze