Reklama

Ryszard Kulej wiceprzewodniczącym struktur wojewódzkich Nowej Lewicy


Przemyski radny Ryszard Kulej został wybrany na jednego z wiceprzewodniczących podkarpackich struktur wojewódzkich Nowej Lewicy. Doszło do tego podczas kongresu wojewódzkiego tej partii, który odbył się 22 listopada br. w Rzeszowie.


To było najważniejsze wydarzenie na Podkarpaciu dla Nowej Lewicy. W kongresie wzięło udział 93 delegatów, a gośćmi specjalnymi byli członkowie kierownictwa partii: marszałek Sejmu RP Włodzimierz Czarzasty, wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski i minister nauki i szkolnictwa wyższego Mirosław Kulasek. Kongres był również momentem wyboru podkarpackich władz partii na kolejną kadencję. Przewodniczącym struktur w regionie ponownie wybrany został wicewojewoda podkarpacki Wiesław Buż. Jego kadencja potrwa przez 4 lata. Delegaci wybrali także sekretarza partii, wiceprzewodniczących oraz osoby, które wezmą udział w kongresie krajowym Nowej Lewicy 14 grudnia br. w Warszawie...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 67% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/11/2025 16:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama