41 młodych pingpongistów z Przemyśla i powiatu przemyskiego stanęło do rywalizacji o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu
W imprezie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Zdecydowaną większość miejsc na najwyższym stopniu podium zajęli przedstawiciele STS MDK Przemyśl. W kategorii żaczek pierwsze miejsce zajęła Milena Świerzyńska, a wśród żaków Jakub Domka. Wśród młodziczek najlepsza była Izabela Solarczyk, a w kategorii młodzików triumfował Kordian Poniatowski. W gronie juniorek pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Sochańu. Spośród juniorów najlepiej wypadł Wiktor Świerzyński. Puchary ufundował Stanisław Karszyń, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu.WYNIKI:
Żaczki: 1. Milena Świerzyńska (STS MDK, SP 4 Przemyśl), 2. Gabriela Nowak (STS MDK, SP 4 Przemyśl), 3. Amelia Kozak (UKS Pancerni, SP Żurawica), 4. Aleksandra Kowalska (UKS Pancerni, SP Żurawica); żaki: 1. Jakub Domka (STS MDK Przemyśl), 2. Bartłomiej Radoń (UKS Pancerni, SP Żurawica), 3. Karol Reguła (STS MDK Przemyśl), 4. Karol Jasiński (UKS Pancerni, SP Żurawica);
Młodziczki: 1. Izabela Solarczyk (Zespół Szkół Kalników), 2. Amelia Grabas (Zespół Szkół Kalników), 3. Aleksandra Kondrat (STS MDK, SP 14 Przemyśl), 4. Natalia Mielniczek (STS MDK Przemyśl); młodziki: 1. Kordian Poniatowski (STS MDK, SP 16 Przemyśl), 2. Krzysztof Woś (SP 16 Przemyśl), 3. Hubert Kwiatkowski, 4. Jakub Konwalik (obaj Świetlica TPD „Przystań” Przemyśl Kazanów);
Juniorki: 1. Wiktoria Sochań (STS MDK, Gimnazjum nr 3 Przemyśl), 2. Justyna Hajduk (Zespół Szkół Kalników), 3. Joanna Wujec (STS MDK, Gimnazjum Salezjańskie Przemyśl); juniorzy: 1. Wiktor Świerzyński (STS MDK, Gimnazjum Salezjańskie Przemyśl), 2. Kamil Norejko (STS MDK, Gimnazjum nr 5 Przemyśl), 3. Norbert Wojtowicz (STS MDK, CKZiU nr 1 Przemyśl), 4. Grzegorz Ficak (I LO Przemyśl).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze