W ubiegłym tygodniu w jednym z przemyskich lokali zaczął się awanturować 46-letni klient. Krewki mężczyzna, rzucając krzesłami i kuflami, zniszczył wyposażenie lokalu, drzwi i elementy wystroju.
Straty oszacowano na kwotę ponad 6 tysięcy złotych. 46-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Przemyślu. Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzuty zniszczenia mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego czynu. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakazu opuszczania kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szkoda ze na mnie nie trafił już by nigy nie wszedł do knajpy
czy chodzi o Sanową?
Szkoda ze na mnie nie trafił już by nigy nie wszedł do knajpy
a