Reklama

Saab uderzył w bariery na A4 w Przeworsku [ZDJĘCIA]

Na szczęście nikt nie został poważnie ranny.

Przeworska policja podaje, że wczoraj, 1 sierpnia, tuż po godz. 23, na autostradzie A4 w Przeworsku kierujący saabem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę.

35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego był trzeźwy, policjanci ukarali go mandatem.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama