Na szczęście nikt nie został poważnie ranny.
Przeworska policja podaje, że wczoraj, 1 sierpnia, tuż po godz. 23, na autostradzie A4 w Przeworsku kierujący saabem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę.
35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego był trzeźwy, policjanci ukarali go mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze