Trzy festiwalowe dni (19 – 21 maja), pięć spektakli, ogromna liczba dzieci na widowni oraz mnóstwo dobrej zabawy – dla dzieci i co tu ukrywać dla dorosłych również. I Przemyski Festiwal Teatralny „Bajkowe Wzgórze” przechodząc do archiwum pamięci zapadł w niej z pewnością głęboko u wszystkich, którzy mieli okazję uczestniczyć w historycznej, pierwszej jego edycji.
Organizatorami tego znakomitego pomysłu przekutego w równie znakomity – jak pokazało życie – projekt są: Przemyskie Centrum Kultury i Nauk ZAMEK i Teatr S.A.N. z Przemyśla. Na scenicznych deskach Zamku Kazimierzowskiego, w ramach I Przemyskiego Festiwalu Teatralnego „Bajkowe Wzgórze” wystąpili: Teatr NEMNO z Rzeszowa w dwóch przedstawieniach „Tymoteusz Rymcimci” i „Czerwony Kapturek”, Teatr Ziemi Chełmskiej z Chełma w spektaklu „A niech to gęś kopnie!”, Zespół Pieśni i Tańca „Przemyśl” w widowisku tanecznym „Malarz” oraz współorganizator Festiwalu Teatr S.A.N. z Przemyśla w przedstawieniu „Jaś, Małgosia i…”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze