Tragedia rozegrała się wczoraj wieczorem, 18 bm., na drodze powiatowej w Gnojnicy, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Na miejscu zginął kierujący oplem 31-latek.
Z relacji ropczyckiej policji wynika, że kierujący oplem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie drogi, w efekcie czego uderzył w betonowy most prowadzący do posesji. Auto wpadło do rzeki, a kierowca poniósł śmierć na miejscu. Tragedia rozegrała się około godz. 20. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono ślady pomocne do ustalenia okoliczności wypadku, a ciało 31-latka zabezpieczono do badań sekcyjnych.

fot.KPP Ropczyce
Okoliczności tragicznego wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL