Reklama

Samochód uderzył w rowerzystę. 48-latek trafił do szpitala

48-letni rowerzysta został przewieziony do szpitala po tym, jak na tył roweru, którym się poruszał, najechał kierujący hondą mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 kwietnia, na krajowej „94”.

Z informacji udostępnionych przez łańcucką policję wynika, że wypadek miał miejsce przed g. 20 w Kraczkowej. 48-letni kierowca jednośladu jechał poboczem w kierunku Łańcuta. Mimo że był oświetlony i poruszał się prawidłowo, padł ofiarą nieuwagi jadącego w tę samą stronę 20-letniego kierowcy hondy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ten najprawdopodobniej zagapił się i najechał na tył roweru. Po oględzinach policji i sporządzeniu dokumentacji kierującego jednośladem przetransportowano do szpitala. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Jego okoliczności wyjaśni policja.

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Anna - niezalogowany 2019-04-04 11:44:23

    Witam, bardzo proszę o kontakt poszkodowanego rowerzystę lub kogoś z najbliższej rodziny tego Pana. Mój adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości