27-letni jarosławianin w Szówsku na łuku drogi nie zapanował nad volkswagenem touranem, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie, po czym pojazd się zapalił.
Do zdarzenia doszło przedwczoraj, tuż po godz. 22. Pracujący na miejscu policjanci z Wiązownicy ustalili, że kierujący volkswagenem touranem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a potem uderzył w ogrodzenie. Przez uderzenie samochód ponownie został wyrzucony na drogę i się zapali.
Badania wykazały, że młody kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, w dodatku nie miał przy sobie prawa jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do 2 lat, a także zakaz prowadzenia pojazdów. Odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej i uszkodzenie ogrodzenia posesji.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak się bawią wojskowi. 12 lat i chałupa
I tak na szczęście to tylko ogrodzenie, a nie drugi samochód z poprawnie jadącym niewinnym kierowcą z naprzeciwka. Albo co gorsza, z dziećmi... 2 promile... i włączyła mu się wyobraźnia skończonemu kretynowi.... Żenada...Jeśli @powodzian pisząc "wojskowi" masz na myśli, że pracuje w wojsku, powinien zostać wydalony z pełnienia tej służby
tak to wojskowy ;) na jego szczęście ludziom którzy przechodzili tamtędy kilka sekund wcześniej nic się nie stało !!!!!!
Ludzie opamiętajcie się! Macie jedno życie przecież. Czasem nie warto być kozakiem... Przecież tam zaraz jest szkoła... W dzień niestety ale zabiłby kogoś na 100% bo tam non stop ktoś przechodzi...
James nie jestes lepszy przypomnij sobie jak jezdziles ostatnio ? Wez sie ogarnij !
Przecież on nie jest z Jarosławia, co za tumany piszą te artykuły !
Ja przynajmniej się podpisałem. Mam świadomość swoich błędów.
Kiedyś musiał nadejść kres jazdy pod wpływem .
Krzysiu ale dałes popis głupoty...a mówili że brat głupszy...tez by sie spalil po pijaku...nie wiadomo ktory głupszy...
Te wasze niektóre komentarze są żałosne, każdy przecież popełnia błędy , trudno stało się to się stało po ch... tu jeszcze drążyć temat myślicie że coś przez to osiągniecie ? ;> ważne ze nikomu nic się nie stało , a nie już tragiczne historie wymyślacie skoro macie takie bujne fantazje to piszcie wiersze, a nie komentarze ;] ... Nie pozdrawiam ! ! !
To jest i tak nic, ostatnio jak jakiś wariat hondą koło szkoły ekonomicznej w Jarosławiu dawał to masakra , chyba miał tam v-teca. Pozdrowienia dla niego. Kolego to nie jest dobre miejsce do palenia gumy, tam są kamery ;-)
Teść nie będzie zachwycony jak zobaczę swoje auto w takim stanie :)
@ Www. Policja pisze, że kierowca jest z Jarosławia http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-jaroslaw/wydarzenia/art2455,nietrzezwy-sprawca-kolizji.html
Cyt. Kocioly nigdy nie były mądre .
Masakra, powinni karać surowo takich 'kierowców'. Przejeżdżam codziennie tą drogą i taki 'procentowy' pozbawi Cię zdrowia a co gorsza życia.
SkatePark Szówsko 02.02.2015Te wasze niektóre komentarze są żałosne, każdy przecież popełnia błędy , trudno stało się to się stało po ch... tu jeszcze drążyć temat myślicie że coś przez to osiągniecie ? ;> ważne ze nikomu nic się nie stało , a nie już tragiczne historie wymyślacie skoro macie takie bujne fantazje to piszcie wiersze, a nie komentarze ;] ... Nie pozdrawiam ! ! ! SkatePark Szówsko no nie wiem czy takie żałosne, o to chodzi żeby komentować takie debilne zachowania, żeby pokazywać że nie popiera się jazdy po spożyciu, ciekawe czy żałosne byłoby gdyby kogoś zabił... Takich zachowań nie nazywa się błędami tylko idiotyzmem i brakiem mózgu albo chociażby wyobraźni. Niedawny wypadek z motorzystą, którego potrącił pijak za kierownicą, ledwo przeżył, osierociłby dzieci, a wszystko przez pijanego kierowce.
Tak się bawią wojskowi. 12 lat i chałupa
I tak na szczęście to tylko ogrodzenie, a nie drugi samochód z poprawnie jadącym niewinnym kierowcą z naprzeciwka. Albo co gorsza, z dziećmi... 2 promile... i włączyła mu się wyobraźnia skończonemu kretynowi.... Żenada...Jeśli @powodzian pisząc "wojskowi" masz na myśli, że pracuje w wojsku, powinien zostać wydalony z pełnienia tej służby
tak to wojskowy ;) na jego szczęście ludziom którzy przechodzili tamtędy kilka sekund wcześniej nic się nie stało !!!!!!