Reklama

Samochód zapalił się w czasie jazdy

Właśnie trwa akcja gaśnicza na ul. Lwowskiej w Przemyślu przy zjeździe na Ofiar Katynia.

Podczas jazdy doszło prawdopodobnie do samozapłonu auta dostawczego jednej z przemyskich restauracji. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny. Akcja jest o tyle trudna,  że doszło do rozszczelnienia butli z gazem. Służby zabezpieczają miejsce zdarzenia. Na ulicy Lwowskiej obowiązuje obecnie ruch wahadłowy.


fot.zdjęcie autora


fot.zdjęcie autora


fot.zdjęcie autora
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości