Właśnie trwa akcja gaśnicza na ul. Lwowskiej w Przemyślu przy zjeździe na Ofiar Katynia.
Podczas jazdy doszło prawdopodobnie do samozapłonu auta dostawczego jednej z przemyskich restauracji. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny. Akcja jest o tyle trudna, że doszło do rozszczelnienia butli z gazem. Służby zabezpieczają miejsce zdarzenia. Na ulicy Lwowskiej obowiązuje obecnie ruch wahadłowy.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze