Reklama

Saperzy z Rzeszowa znowu musieli odwiedzić Jarosław: kolejny niewybuch

Policjanci zabezpieczali miejsce odnalezienia niewybuchu wczoraj, 4 stycznia, na ul. Wspólnej w Jarosławiu.

Rano mężczyzna prowadzący prace ziemne związane z przyłączem do instalacji wodno-kanalizacyjnej odkrył niewybuch, który policyjny pirotechnik zidentyfikował jako silnie skorodowany granat ręczny F-1.

Wezwani na miejsce saperzy z 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie sprawdzili teren i usunęli niebezpieczne znalezisko.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości