Do szpitala trafiła 16-letnia pasażerka pojazdu.
Wczoraj przed południem na drodze wojewódzkiej nr 880 w Roźwienicy kierująca seatem zjechała nagle na pobocze, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała w przydrożnym rowie. Do szpitala z obrażeniami została przewieziona pasażerka pojazdu, 16-letnia mieszkanka gminy Roźwienica.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jeszcze głębsze rowy pokopmy taaaaak jeszcze z 2 metry tak żeby płacić za stawianie auta. I drzew nasadzmy przy poboczu
Ciekawe jak w czasie deszczu woda miałaby spływać? Po szosie?
A jak droga biegłaby przez góry, to przełęcze trzeba byłoby zasypać, ha, ha.....
Niezły rów melioracyjny do odwodnienia drogi, strach myśleć, co by się stało jakby auto się zapaliło. Śmiertelna pułapka. Bez dźwigu ludzie nie do wydostania.
Już w Starożytnym Rzymie budując drogi wiedzieli, że woda z nich musi być odpowiednio odprowadzona i służyły do tego rowy. Najprawdopodobniej drogę projektował ktoś, kto wie o tym więcej niż Ty. No ale łatwiej jest płakać, że rowy głębokie, jak nie, to że dziury w nawierzchni, albo jeszcze coś innego... Taka natura Polaczka...
W tym miejscu jest łagodny łuk ale zawsze trzeba uważać, nawierzchnia jest na tym odcinku w super stanie. Myślenie za kółkiem nie boli. Rów niczemu winny nie jest wystarczy jechać przepisowo i być skupionym. Tyle w temacie
Jeszcze głębsze rowy pokopmy taaaaak jeszcze z 2 metry tak żeby płacić za stawianie auta. I drzew nasadzmy przy poboczu
A co drzewa są winne ludzkiej głupocie?
Ciekawe jak w czasie deszczu woda miałaby spływać? Po szosie?