Reklama

Seat wypadł z drogi i dachował

14/06/2019 08:39

Do szpitala trafiła 16-letnia pasażerka pojazdu.

Wczoraj przed południem na drodze wojewódzkiej nr 880 w Roźwienicy kierująca seatem zjechała nagle na pobocze,  straciła panowanie nad pojazdem i dachowała w przydrożnym rowie. Do szpitala z obrażeniami została przewieziona pasażerka pojazdu, 16-letnia mieszkanka gminy Roźwienica.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca 52-latka była trzeźwa. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję.


fot.KPP Jarosław
AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Free - niezalogowany 2019-06-15 03:45:08

    Jeszcze głębsze rowy pokopmy taaaaak jeszcze z 2 metry tak żeby płacić za stawianie auta. I drzew nasadzmy  przy poboczu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kalnikow_534 2019-06-15 07:30:47

    A co drzewa są winne ludzkiej głupocie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ja - niezalogowany 2019-06-15 16:01:04

    Ciekawe jak w  czasie deszczu woda miałaby spływać? Po szosie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama