Reklama

Seniorzy zapukają do mieszkań przemyślan

Już niebawem seniorzy zrzeszeni w Przemyskiej Radzie Seniorów zapytają mieszkańców miasta o ich problemy i potrzeby, odwiedzając ich w domach.

Przeszkoleni przez Katarzynę Chajbos z Sieci Latających Socjologów członkowie Przemyskiej Rady Seniorów zapukają do mieszkań przemyślan w roli ankieterów. Wskazówki udzielone im podczas szkolenia w zakresie przeprowadzania ankiet mają im pomóc w rozmowach z mieszkańcami. Celem wspomnianych wizyt ma być zebranie informacji, które w przyszłości mają posłużyć członkom organizacji w pracy nad tym, by Przemyśl stał się miastem przyjaznym seniorom. Przemyska Rada Seniorów aktywnie wspiera bowiem władze miasta w realizacji polityki senioralnej i podejmuje inicjatywy na rzecz przemyślan w jesieni życia.

Tych, których ankieta nie obejmie, seniorzy zapraszają na spotkania z członkami rady, które odbywają się w budynku urzędu miasta (Rynek 26), w każdy pierwszy wtorek miesiąca, w g. 11 – 13. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-02-14 13:48:20

    Tym razem będzie to metoda na dziadka :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-02-14 14:25:43

    Jeżeli ci wybrani, wyznaczeni i zgłoszeni na ochotnika do tej całej Rady Seniorów muszą aż ankiety robić aby dowiedzieć się co trzeba zrobić żeby m.in. Przemyśl stał się miastem przyjaznym seniorom - tzn., że coś jest nie tak:  albo Rada jest do kitu, albo ci seniorzy-reprezentanci nie nadają się na reprezentantów albo jest to pic na wodę bo wiadomo, że z emerytami od dawna nikt, żadna władza się nie liczy. Dlaczego niby teraz miałoby być inaczej?Pierwszy postulat jest taki aby władze zarządziły pootwieranie wszystkich altan śmietnikowych co by umożliwić dostęp emerytom i rencistom do darmowego dożywiania - może kilka istnień ludzkich w ten sposób się uratuje. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2016-02-14 20:15:12

    ile kosztuje rocznie  przemyskiego podatnika utrzymanie  tej Przemyskiej Rady Seniorów,   tak naprawdę nikomu  nie potrzebnej ,co za mało mamy urzędników by zajęli się wymienionym tematem?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama