Święto Trzech Króli było doskonałą okazją nie tylko do przypomnienia sobie miłej tradycji organizowania orszaków, ale i do miłego spotkania w przemyskiej Archikatedrze, by wspólnie zaśpiewać kolędy polskie i ukraińskie.
Koncert pt. „Serce za serce” zespołu Taraka miał podziękować osobom zaangażowanym w pomoc uchodźcom, którzy poświęcili znaczną część minionego roku na to, by wspomóc uciekającym przed wojną na Ukrainie.
Dźwięków najpiękniejszych kolęd, w przemyskiej bazylice słuchali przedstawiciele władz parlamentarnych, samorządowych, służb mundurowych, instytucji, duchowieństwa oraz mieszkańcy Przemyśla i wolontariusze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze