Reklama

„Serce za serce”. Wyjątkowy koncert w przemyskiej Archikatedrze

Święto Trzech Króli było doskonałą okazją nie tylko do przypomnienia sobie miłej tradycji organizowania orszaków, ale i do miłego spotkania w przemyskiej Archikatedrze, by wspólnie zaśpiewać kolędy polskie i ukraińskie.

Koncert pt. „Serce za serce” zespołu Taraka miał podziękować osobom zaangażowanym w pomoc uchodźcom, którzy poświęcili znaczną część minionego roku na to, by wspomóc uciekającym przed wojną na Ukrainie.

Dźwięków najpiękniejszych kolęd, w przemyskiej bazylice słuchali przedstawiciele władz parlamentarnych, samorządowych, służb mundurowych, instytucji, duchowieństwa oraz mieszkańcy Przemyśla i wolontariusze.


em.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama