Na terenie gminy Kańczuga nie brakuje długowiecznych mieszkańców. Nie tak dawno setne urodziny obchodziła tu pani Janina z Sieteszy, a kilkanaście dni temu identyczny jubileusz był udziałem pani Marii – mieszkanki Krzeczowic.
Niemałym zaskoczeniem była na pewno delegacja, która z okazji wyjątkowego święta pojawiła się w progach krzeczowiczanki, by złożyć jubilatce okolicznościowe życzenia i przekazać prezenty.
W gronie tym znaleźli sięi[paywall] : burmistrz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło wraz z reprezentacją urzędu w osobach: wiceprzewodniczącego rady miejskiej Marcina Buczka, sekretarz Teresy Argasińskiej i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Alicji Głowacz.
Oprócz nich celem uhonorowania wyjątkowego święta w progach pani Marii Ozorowskiej pojawili się też: sołtys Krzeczowic Bogusław Klimczak, kierownik placówkKRUS w Przeworsku Anna Świderska-Ciupa, dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzeczowicach Bogusława Broda, przewodnicząca miejscowego KGW Magdalena Pikuła i proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Krzeczowicach ks. Tadeusz Zagaja.
Mimo zacnego wieku pani Maria wciąż zachowuje dobrą formę i świetnie się trzyma. Życzenia zdrowia, wielu łask Bożych na kolejne lata życia i nieustającej pogody ducha przyjęła z uśmiechem, z werwą zdmuchując urodzinowe świeczki na torcie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze