Reklama

Siódme zwycięstwo z rzędu „Biszkoptowej Armii”

Mimo sporego zmęczenia zwycięskim pucharowym bojem z wicemistrzyniami Polski Grot Budowlanymi Łódź, I-ligowe siatkarki San-Pajdy Jarosław nie zeszły ze ścieżki z tablicą „triumf”.

Dzisiaj (15 lutego br.) późnym popołudniem po raz siódmy z rzędu zeszły z parkietu w glorii zwyciężczyń. W 24. Kolejce mistrzowskich spotkań pokonały na parkiecie hali MOSiR w Jarosławiu ambitny zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Szczyrku.

Z ekipą, będącą pod kuratelą Polskiego Związku Piłki Siatkowej podopieczne Piotra Pajdy przegrały w pierwszej rundzie, więc były żądne rewanżu. Były także gotowe na podtrzymanie kapitalnej serii wygranych z rzędu.

Spotkanie nie było jednak łatwe, o czym przekonał inauguracyjny set. Tylko dzięki większej determinacji i doświadczeniu gospodynie sięgnęły w nim po zwycięstwo. W drugim było nieco łatwiej, ale dlatego, że jarosławianki poprawiły blok i zagrywkę. W miarę szybko objęły prowadzenie, którego nie oddały do końca. Podobny przebieg miała trzecia partia, z tym, że dominatorkami na parkiecie były przyjezdne. Na szczęście ekipa San-Pajdy zaprzeczyła popularnemu w siatkówce powiedzeniu, że jeśli prowadzisz 2:0 i nie dobijasz rywala, przegrywasz mecz 2:3. Ostatni akt tego pojedynku był znakomity w wykonaniu miejscowych. Rozniosły w puch przeciwniczki, odnosząc zasłużone zwycięstwo.

Reklama

 

San-Pajda Jarosław – SMS PZPS I Szczyrk 3:1 (27:25, 25:21, 19:25, 25:11)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama