Reklama

Skoda przewróciła się na bok po zderzeniu z vw

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 16 maja, o godz. 11.35, w Borku Małym.

Przyczyną zdarzenia stało się nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 20-letnia kierująca volkswagenem podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej doprowadziła do zderzenia ze skodą.

Wskutek uderzenia skoda, którą jechała 22-latka, zjechała do przydrożnego rowu, a następnie przewróciła się na bok.

Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.


fot.KPP Ropczyce
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Peq - niezalogowany 2019-05-24 08:40:54

    Najszybciej to jeżdżą na Wysockiego Lipowica

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości