Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 16 maja, o godz. 11.35, w Borku Małym.
Przyczyną zdarzenia stało się nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. 20-letnia kierująca volkswagenem podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej doprowadziła do zderzenia ze skodą.
Wskutek uderzenia skoda, którą jechała 22-latka, zjechała do przydrożnego rowu, a następnie przewróciła się na bok.
Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń. Kierujący byli trzeźwi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najszybciej to jeżdżą na Wysockiego Lipowica
Najszybciej to jeżdżą na Wysockiego Lipowica